Opinie


Poznaj ludzi, którym pomogliśmy z matmą.

kamilkKamil K.

maturzysta

„Po bardzo nieudanej maturze próbnej zwróciłem się o pomoc. Już po pierwszych lekcjach wiedziałem, że był to dobry pomysł. Widać było duże zaangażowanie, chęć, cierpliwość, a przede wszystkim dużą wiedzę matematyczną. Zadania były tłumaczone w jasny i czytelny sposób. Lekcje przyniosły świetny efekt – matura zdana z bardzo dobrym wynikiem!”

klaudiamKlaudia M.

maturzystka

„Lekcje matematyki pozwoliły mi zrozumieć zagadnienia matematyczne na tzw. chłopski rozum, czyli prosto i na temat bez zbędnych komplikacji. Omawiany materiał dotyczył dokładnie zagadnień maturalnych, więc kiedy dostałam kartę maturalną znalazłam wszystko czego się uczyłam. Serdecznie polecam!”

nataliakNatalia K.

maturzystka

„Przejrzysty, prosty i zrozumiały sposób tłumaczenia matematycznych zawiłości. Każdy temat i zadanie jest wyjaśniane od podstaw, powoli zwiększając poziom trudności. Niezrozumiały język matematyki odtąd stał się moim ulubionym językiem! Gorąco polecam każdemu.”

kamilgKamil G.

maturzysta

„Trudne zagadnienia wytłumaczone w łatwy i zrozumiały sposób plus dużo zadań do przećwiczenia, co pozwoliło mi zdać maturę z matematyki bez problemu.”