Opinie


Poznaj ludzi, którym pomogliśmy z matmą.
Klaudia M.

maturzystka

„Lekcje matematyki pozwoliły mi zrozumieć zagadnienia matematyczne na tzw. chłopski rozum, czyli prosto i na temat bez zbędnych komplikacji. Omawiany materiał dotyczył dokładnie zagadnień maturalnych, więc kiedy dostałam kartę maturalną znalazłam wszystko czego się uczyłam. Serdecznie polecam!”

Kamil K.

maturzysta

„Po bardzo nieudanej maturze próbnej zwróciłem się o pomoc. Już po pierwszych lekcjach wiedziałem, że był to dobry pomysł. Widać było duże zaangażowanie, chęć, cierpliwość, a przede wszystkim dużą wiedzę matematyczną. Zadania były tłumaczone w jasny i czytelny sposób. Lekcje przyniosły świetny efekt – matura zdana z bardzo dobrym wynikiem!”

Kamil G.

maturzysta

„Trudne zagadnienia wytłumaczone w łatwy i zrozumiały sposób plus dużo zadań do przećwiczenia, co pozwoliło mi zdać maturę z matematyki bez problemu.”

Natalia K.

maturzystka

„Przejrzysty, prosty i zrozumiały sposób tłumaczenia matematycznych zawiłości. Każdy temat i zadanie jest wyjaśniane od podstaw, powoli zwiększając poziom trudności. Niezrozumiały język matematyki odtąd stał się moim ulubionym językiem! Gorąco polecam każdemu.”

Szymon S.

liceum

„Korepetycje z matematyki ukierunkowane są na ucznia. Zaangażowanie i wiedza prezentowane podczas zajęć zainspirowały mnie do samodzielnej pracy i nauki matematyki. Zajęcia prowadzone są bardzo profesjonalnie, dają uczniowi poczucie własnej wartości i umiejętności. Nauka odbywa się w przyjemnej atmosferze. Zajęcia pozwalają na osiąganie lepszych wyników z matematyki, są bardzo pomocne w uporządkowaniu wiedzy szkolnej, jak i jej uzupełnieniu. Polecam!”

Gosia G.

liceum

„Przekazywane treści są bardzo pomocne, potrafię teraz rozwiązywać zadania, których wcześniej nie byłam w stanie zrobić. Niezrozumiałe treści są wyjaśniane, a następnie przećwiczone na kilku dodatkowych przykładach. Uważam, że trafiłam we właściwe miejsce jeśli chodzi o wyjaśnianie matematyki.”