FAQ


Na czym polega nauka z MatFun.pl?

Zespół MatFun oferuje korepetycje ONLINE przy użyciu wirtualnej tablicy oraz komunikatora Skype lub Hangouts. Nie musisz wychodzić z domu – potrzebujesz jedynie komputera z podłączeniem do internetu oraz zeszytu, w którym będziesz prowadzić notatki i rozwiązywać zadania. Podczas takich lekcji przerobimy bieżący lub zaległy materiał, przygotujemy Cię do matury lub innego testu.

 

Jak podłączyć się do wirtualnej tablicy?

Zespół Matfun podczas lekcji korzysta z tablicy wirtualnej, na której zapisywane są rozwiązania, udostępniane rysunki oraz treści zadań, czy wzory. Podłączenie do takiej tablicy to nic innego jak otworzenie witryny w przeglądarce internetowej. O nic się nie martw – korepetytor dokładnie wytłumaczy Ci, jak się na nią dostać.

 

Jak dokonać zakupu?

MatFun.pl oferuje koreptycje w formie lekcji trwających 60 minut. Możesz zakupić dowolną liczbę lekcji, wchodząc na zakładkę oferta.

 

Dokonałem zakupu w sklepie. Kiedy odbędą się korepetycje?

Przed dokonaniem płatności skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy i spytaj o wolny termin. Jeśli dokonałeś zakupu w sklepie i dokonałeś wpłaty na podane konto bankowe, zostaniesz o tym poinformowany drogą e-mailową.
Od momentu zaksięgowania na koncie opłaty, obowiązują 72 godziny na kontakt ze strony zespołu MatFun i ustalenie terminu odbywania lekcji – dlatego tak ważne jest podanie aktualnego numeru telefonu i adresu e-mail.

 

Czy istnieje możliwość ustalenia stałego terminu korepetycji?

Tak. Uczniowie mogą ustalić z korepetytorem stały termin odbywania korepetycji. Wystarczy poinformować nas o tym podczas pierwszej lub kolejnej lekcji i przed odbyciem każdej lekcji uiścić zapłatę.

 

Czego potrzebuję, aby móc uczestniczyć w lekcji ONLINE?

Niezbędna jest godzina wolnego czasu i chęci. Oprócz tego dostęp do komputera/tableta/telefonu z systemem Windows/Linux/Mac/Android/iOS, dodatkowo dostęp do internetu oraz komunikatora Skype lub Hangouts.

 

Gdzie dokonać zmian danych, takich jak adres e-mail czy danych osobowych?

O wszelkich zmianach swoich danych osobowych lub kontaktowych poinformuj nas drogą e-mailową na kontakt@matfun.pl.

 

W jaki sposób zapłacę za produkt?

W serwisie matfun.pl za zakupione godziny korepetycji  można zapłacić tradycyjnym przelewem na nr konta podany przy zamówieniu bądź szybkim przelewem lub kartą poprzez wtyczkę płatności PayU dostępną na stronie sklepu.

 

Jak długo mogę skorzystać z produktów dodatkowych?

Zespół Matfun oferuje maturzystom dodatkowe materiały w postaci plików PDF, które zawierają algorytmy postępowania w typowych zadaniach maturalnych. Dostęp do materiałów jest nieograniczony, a to oznacza, że po ściągnięciu pdf-ów ze strony podanej w przesłanym linku, możesz zawsze wrócić do tematów, które stanowią dla Ciebie problem.